روش های ارسال محصولات گوزل کالا

روش های ارسال محصولات گوزل کالا

۱ _ ارسال با پست سفارشی

۲_ ارسال با پست پیشتاز

۳_ ارسال با تیباکس

۴_ ارسال با باربری

پست سفارشی

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، بیعانه مابقی درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال سفارشی ، مرسوله ظرف ۴ تا۷ روز  کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۰ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند . ( هزینه دقیق ارسال ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود )

پست پیشتاز

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، بیعانه مابقی درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز  ، مرسوله ظرف ۲ تا۴ روز  کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۶ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند . ( هزینه دقیق ارسال ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود )

تیپاکس

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت   پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال تیپاکس  ، مرسوله کمتر از۳ روز  کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۲۱ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند . ( هزینه دقیق ارسال ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود )

باربری

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت   پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال باربری  ، مرسوله کمتر از۳ روز  کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۲۱ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند . ( هزینه دقیق ارسال ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود )


محصولات ارسالی برای مشتریان سایت دارای بسته بندی مناسب می باشد و امکان شکستگی وجود ندارد
این وظیفه شرکت می باشد که محصول سالم و بدون کوچکترین عیبی به دست مشتری برسد و اگر محصول در پست دچار مشکلی شد شرکت مجددا محصول جدیدی برای مشتری ارسال می نماید .
در همان روز ارسال شماره پیگیری محصول برای مشتری ارسال میشود که مشتریان می توانند در آدرس زیر با وارد کردن شماره پیگیری محصول از روند ارسال با خبر باشند .http://newtracking.post.ir

منشور اخلاقی شرکت گوزل کالا
محصولات تولید شده توسط این شرکت به مدت ۲۴ ساعت تست می شود
تا محصولی سالم و بدون نقص برای مشتریان ارسال شود.
اعتقاد داریم بهترین تبلیغات ما مشتریان ما می باشند، پس هرگونه انتقاد و مشکلی را پیگیری و پاسخگو هستیم